Sprchové kúty na mieru podľa vašich požiadaviek

Naše služby

Predaj

Našu ponuku tvoria kvalitné a overené značky sprchových kútov. Radi vám poskytneme odborné poradenstvo a spoločne nájdeme ideálne riešenie pre konkrétnu kúpeľňu. V prípade, ak máte záujem len o samotný nákup sprchového kútu bez následnej montáže, veľmi radi vyhovieme aj takejto požiadavke. Sprchový kút vám pomôžeme vybrať a následne doručíme. Značky sprchových kútov, ktoré nájdete v našej ponuke : KERMI, RIHO, RAVAK, DUSCHOLUX, HUPPE a KOLO.

Montáž

Postaráme sa o všetko. Od odborného poradenstva až po profesionálnu montáž. Prídeme sa pozrieť na vašu kúpeľňu ešte v pôvodnom stave alebo pred obložením priestoru. Spoločne nájdeme ideálne riešenie sprchového kútu alebo si vyberiete z alternatív, ktoré pre vás pripravíme. Priestor zameriame a sprchový kút odborne namontujeme. Každé riešenie a montáž je individuálne prispôsobené špecifikám priestoru a vybraného riešenia sprchového kúta. Robíme všetko pre spokojnosť našich zákazníkov.

Servis a poradenstvo

Poskytujeme servis k všetkým typom sprchových kútov a venujeme sa aj odbornému poradenstvu. Samozrejme aj k tým sprchovým kútom, ktoré sme nemontovali my. V prípade akýchkoľvek problémov nás neváhajte kontaktovať. Odstránime závady, ktoré bránia bezproblémovému použitiu sprchového kútu, príp. vám poradíme s funkčným riešením odstránenia závady.
 


Cenová kalkulácia

Vypracujeme vám nezáväznú cenovú kalkuláciu do 24h.

Alebo nám zanechajte
kontakt a my Vám
zavoláme.

Kontaktujte ma